KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14109050

nr 1410 9050

Carl Palme

(1879-1960)

Carl Palme (1879-1960), Bergslandskap, monogramsignerad, akvarell, -26. Motivet: 30x21, yttermått inklusive ram: 43x33 cm

Kondition: pappersskada

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

onsdag 11 augusti 2021
kl 04:20:02